Фасадна сітка

Під час роботи з фасадами, істотну роль грає кожен компонент. Фасадна сітка Fiberglass застосовується не тільки для збереження внутрішніх поверхонь стін і внутрішнього фасаду, але і для утеплення квартир і будинків. Сітка являє собою виріб з переплетених між собою ниток, виконаних зі скла. Нитки покриваються спеціальним полімерним розчином, що надає кінцевому виробу максимально можливий рівень хімічної стійкості. Фасадні матеріали в Тернополі, фасадна сітка Fiberglass по вигідній ціні, чотирьох кольорів. Ми готові надати найкращі умови для придбання армованих фасадних сіток Fiberglass. Пряма співпраця з виробником дозволяє нам реалізовувати продукцію за доступними і зручним для населення Тернополя та Тернопільської області цінами.

fiberglass сетка

Ціни на фасадну сітку в Тернополі

Зелена: 460 грн. за рулон (50 м.)

Синя: 500 грн. за рулон (50 м.)

Помаранчева: 500 грн. за рулон (50 м.)

Біла: 410 грн. за рулон (50 м.)

тел: +38 (067) 350-21-04

Стійкість до впливу лугів і інших агресивних хімічних складів робить фасадні сітки Fiberglass здатними взаємодіяти з будь-яким видом штукатурок, призначених для зовнішніх робіт.

Фасадні сітки Fiberglass проходять спеціалізовану обробку складом на основі поліакрилу. Через це реакції на агресивні дії не відбувається. Завдання фасадних сіток — створювати додаткову міцність покриття. Вироби чудово чинять опір напрузі в мокрих фасадах, навіть під прямими атмосферними проявами.

Параметри міцності фасадних сіток Fiberglass дуже високі. Вони чітко виражені в збільшенні показників несучої здатності всієї системи. Сітки дозволяють збільшити експлуатаційний термін кінцевої обробки. Вироби з склотканини Fiberglass — це надійний захист від розтріскування зовнішньої поверхні стіни.

Фасадні сітки виконують додаткову теплоізоляційну функцію. Завдяки встановленню сіток, всередині будинку або квартири створюється особливий мікроклімат, що важливо для погодних умов України.